FORGOT YOUR DETAILS?

DOSYALAR

broşür 01.pdf

Tanıtım kataloğumuzu indirmek için tıklayınız.

İLETİŞİMDE KALALIM

En son haberleri almak için bültenimize abone olun.

EKİBİMİZ

Hukuk mücadelesi; ''parmak izi'' gibidir. Her biri bir diğerinden farklıdır. Bu mücadelenizde yanınızdaki profesyonel ekip biziz.

Av. Demet EKE(Ortak avukat)

Ankara Barosu avukatlarından Av. Demet EKE, 1985 yılında Elazığ’da doğdu. Elazığ Anadolu Lisesi ve devamında Selçuk Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2009 yılında mezun oldu. Mezun olduktan sonra Çelikler Holding Rixos Otel bünyesinde 2013 yılına kadar avukat olarak çalıştı. Ardından serbest avukatlığa atılarak Av. Mehmet Hulki GÖKÇEK ile beraber EKE & MHG Hukuk Bürosu’nu kuran Av. Demet EKE ileri derecede İngilizce bilmektedir. Rekabet, Şirketler, İnşaat, Enerji, Vergi, Finans ve Bankacılık, Fikri Sınaî Haklar Hukuku alanlarında uzmanlaşan Av. Demet EKE, avukatlık stajını Ankara Barosu’nda tamamlamıştır.

Eren Can DAĞDELENLER (Teknik işler sorumlusu)

1995 yılında Ankara’da doğan Eren Can DAĞDELENLER, Dikmen Lisesi ve devamında İstanbul Üniversitesi Tarih Bölümü’nden mezun oldu. Bilgisayar programcılığı, kod yazma ve CNC operatörlüğü alanlarında eğitim alan Eren Can DAĞDELENLER, 2016 yılının Şubat ayında ekibimize dâhil olmuş ve halen teknik işler sorumlusu olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Ümit SÖZEYATAROĞLU (Katip)

1993 yılında Ankara’da doğan Ümit SÖZEYATAROĞLU, öğrenimini Sungurlu Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladı. 2016 yılının Aralık ayından bu yana ofisimizde icra kâtibi olarak hizmet vermektedir.

Gökay YÜRET (Collection birimi takım lideri)

1975 yılında Ankara’da doğan Gökay YÜRET, öğrenimini Anıttepe Lisesi’nde tamamladı. Çalışma hayatına emlak danışmanı olarak 1998 yılında başlayan Gökay YÜRET, 2001 yılından itibaren çeşitli hukuk bürolarında öncelikle 5 yıl icra kâtibi olarak, sonrasında da 10 yıl collection birimlerinde tahsilât uzmanı olarak çalışmıştır. 2016 yılının Ocak ayında ekibimize dâhil olmuş ve halen ofisimizdeki collection biriminin takım lideri olarak hizmet vermeye devam etmektedir.

Hatice AKTAŞ (Yönetici asistanı)

1978 yılında Ankara’da doğan Hatice AKTAŞ, öğrenimini Seyranbağları Lisesi’nde tamamladı. 2015 yılının Ağustos ayından bu yana ofisimizde yönetici asistanı olarak hizmet vermektedir.

Yasin AKKAYA (Katip)

1995 yılında Ankara’da doğan Yasin AKKAYA, öğrenimini İskitler Endüstri Meslek Lisesi’nde tamamladı. 2017 yılının Mart ayından bu yana ofisimizde icra kâtibi olarak hizmet vermektedir.

TOP